Lietuvių kalbos kursai

Tautinių bendrijų namuose vyks karo pabėgėliams iš Ukrainos skirtų lietuvių kalbos kursų pristatymo renginys 

Pirmadienį spalio 2 d. Tautinių bendrijų namuose Vilniuje vyks lietuvių kalbos kursų, skirtų karo pabėgėliams iš Ukrainos pristatymo renginys. Renginyje dalyvaus JAV ambasados Lietuvoje atstovai, Tautinių bendrijų namų, Tautinių mažumų departamento, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos atstovai, lietuvių kalbos mokytojai ir kursų dalyviai. 

Lietuvių kalbos kursus Tautinių bendrijų namuose lankys virš 620 žmonių, sudaryta 30 grupių, 20 iš kurių finansuoja JAV ambasada Lietuvoje. JAV ambasados finansuojamas projektas truks 18 mėnesių, kas 6 mėnesius iš naujo suburiant 20 grupių – taip bus sudarytos sąlygos organizuoti tęstinius mokymus. Tautinių mažumų departamento ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos dalinio finansavimo dėka mokytis lietuvių kalbos galės ne tik karo pabėgėliai iš Ukrainos, bet ir kitų tautinių bendrijų atstovai. 

Renginio metu Natalia Rodkova smuiku grieš ukrainiečių ir lietuvių kūrinius, Olga Saltykova deklamuos Taraso Ševčenkos eilėraščius, koncertuos VDU studentai. 

Lietuvių kalbos kursų organizatorius – Tautinių bendrijų namai. Kursus finansuoja JAV ambasada Lietuvoje, VšĮ „Stiprūs kartu“, Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija. 

Pristatymo renginys vyks spalio 2 d. 18 val. 30 min. Tautinių bendrijų namų (Raugyklos g. 25, Vilnius) 2 aukšto salėje.

Daugiau informacijos el. paštu info@tbn.lt arba telefonu 8 618 17725. 

Atgal Paminėtas TRPA jubiliejus ir apdovanoti festivalio-konkurso „Baltijos Gamajūnas 2023“ nugalėtojai