Tautinių bendrijų namuose pristatytos Tarptautinės literatų, rašytojų  ir menininkų gildijos „Vingis“ naujai išleistos knygos

Liepos 19 d. Tautinių bendrijų namuose buvo pristatytos trijų Tarptautinės literatų, rašytojų  ir menininkų gildijos „Vingis“ narių naujai išleistos knygos.

Renginio vedėja Onutė Kulbokienė, „Vingis“ pirmininkė, pradėdama renginį pasidžiaugė galėdama pristatyti „Vingio“ narių naujai išleistas knygas.

Savo pirmąją eilėraščių knygą „Gyvenimo vingiai“ pristatė Liudmila Intejeva. Ši autorė unikali tuo, jog eiles kuria ir lietuvių, ir rusų kalbomis. Autorė papasakojo apie savo nelengvą pokario vaikystę bei gyvenimą. Kūryba ją lydi visą gyvenimą nuo vaikystės. Savo kūryboje ji siekia parodyti meilę Tėvynei, gamtai, artimiesiems.

Antroji autorė – Vladislava Kursevičienė, rašanti lietuvių ir lenkų kalbomis, pristatė jau šeštą savo poezijos knygą „Pro laiko prizmę“. Vladislava Kursevičienė ne tik pati rašo eiles, bet ir verčia lietuvių bei rusų poetų kūrinius į lenkų kalbą, o lenkų poetų eilėraščius į lietuvių kalbą. Naujoji jos poezijos knygą iliustruota poetės tėviškės vaizdų nuotraukomis.

Loreta Pladienė (Lora Plad) pristatė savo naują kūrinį – pasaką „Rūko sala“. Ši pasaka skirta paaugliams. Tai devintoji jos knyga. Pasaka „Rūko sala“ – simbolių pasaka, apipavidalinta  gražiomis, meniškomos iliustracijomis. Autorė pati iliustravo knygą.

Renginį pagyvino muzikiniai renginio dalyvių pasirodymai: dainavo „Vingio“ narė Janina Tamilevič ir solistas Antanas Kiveris,  akompanavo Lija Neugasimova.

Atgal Naujas žurnalo „Tautinių bendrijų naujienos” numeris
Raugyklos g. 25, Vilnius Lietuva
Darbo valandos:

Pir – Pen: 8:00 – 18:00

Naujienų prenumerata

Galite prenumeruoti naujienas ir jas gauti į savo el. pašto dėžutę

Tautinių bendrijų namai © 2021