Galinos Ivanovos knygos „Minčių ir kelionių karuselė“ sutiktuvės

Rugsėjo 12 d. Tautinių bendrijų namų Svetainėje pristatyta Vilniaus mokytojų namų klubo „Svetoč“ muzikinės-literatūrinės studijos „Rodnik“, Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos, literatų susivienijimo „Vingis“, Rusijos rašytojų sąjungos narės Galinos Ivanovos eilėraščių ir prozos kūrinių knyga „Dum i stranstvij karusel“ („Minčių ir kelionių karuselė“).

Knygos įžangoje autorė rašo: „...pristatau  jums savo antrąją eilėraščių ir prozos knygą. Jos tematika įvairi. Tai ir filosofiniai apmastymai apie gyvenimo esmę, ir įspūdžiai iš tų nuostabių vietų, kuriose man teko lankytis, ir, aišku, mano gimtasis miestas, kuriame aš gimiau, užaugau ir gyvenu. Mano eilėraščiuose ir prozoje lengva atpažinti daugelio amžininkų portretus. Daugelio eilėraščių pavadinimai labai konkretūs. Jais aš siekiau perduoti įvairių kartų žmonių jausmus nesibaigiančiuose mūsų sudėtingo gyvenimo verpetuose. Savo kūryboje noriu papasakoti ne tik apie nuolatinį žmogaus nepasitenkinimą, kas būdinga įvairims kartoms, bet ir apie gyvenimo džiaugsmą. Eilėraščiai kuriami siejoje, rašomi širdimi... Ir labai prašau savo skaitytoją nesieti mano eilėraščių ir prozos siužetų su pačio autoriaus, tai yra mano, gyvenimu!“

Vakaro metu Galina Ivanova dalinosi gyvenimo prisiminimais, skaitė savo kūrybą, pasakojo apie savo pomėgius. Vakaro programoje dalyvavo susirinkusiųjų šiltai priimtas autorinių dainų atlikėjas Markas Podolinskis, kurio atliekami muzikiniai kūriniai – romansai, autorinės dainos - buvo palydėti garsiais aplodismentais.

Knygos sutiktuvėse G.Ivanovą sveikino Vilniaus mokytojų namų klubo „Svetoč“ vadovė Greta Fedorčenko, literatų susivienijimo „Vingis“ vadovė Onutė Kulbokienė, Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos viceprezidentas Lev Mesengiser, Tautinių bendrijų namų direktorė Alvida Gedaminskienė, gausus draugų ir jos kūrybos gerbėjų būrys.