Svečiuose choras "Laulu" (Karelija)

Spalio 12 d. Tautinių bendrijų namuose lankėsi vaikų Petrozavodsko (Karelija)  vaikų choro muzikos mokyklos vyresniųjų koncertinis choras „Laulu“ (suomių kalba – „Daina“).

Jaunieji atlikėjai atvykos į kūrybinę viešnagę  Lietuvoje. Kaip pasakojo choro vadovė Karelijos Respublikos nusipelniusi artistė  Svetlana Archipova, Petrozavodskas ir Alytus yra susigiminiavę miestai ir 2015 m. šio choro dainininkai dalyvavo Alytaus miesto šventėje. O dabar atvyko norėdami išsamiau susipažinti su Lietuva. „Lalu“ choristai susipažino su Vilniaus senamiesčiu,  aplankė Vilniaus universiteto rūmus, Prezidentūrą. Taip pat jaunieji atlikėjai lankėsi Druskininkuose, Kaune, Trakuose.  Šios viešnagės metu buvo surengti trys koncertai, vienas iš jų – Tautinių bendrijų namuose. Trumpo koncerto metu skambėjo dainos rusų, suomių, karelų kalbomis.

Svečiams iš Karelijos apie Tautinių bendrijų namų veiklą pasakojo direktorė A.Gedaminskienė. Choro vadovei buvo įteikti lietuviški suvenyrai ir knygos apie Lietuvą, švenčiančią valstybingumo atkūrimo šimtmetį.