Koncertas „Žydinčios vasaros fantazijos“

Rugpjūčio 14 d. Tautinių bendrijų namų Renginių salėje vyko koncertas „Žydinčios vasaros fantazijos“. Kaip ir tikėjomės, salė buvo pilna žiūrovų. Ir tai suprantama, juk ne dažnai turime galimybę klausytis tokių atlikėjų, kaip Tarptautinių konkursų laureatė smuikininkė Eugenija Miklaševskaja, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Aleksas Knut, Lietuvos nusipelnęs artistas smuikininkas Borisas Traubas. Žiūrovus maloniai nustebino jaunasis dainininkas Deimontas Raščinskas, atlikęs lietuvių liaudies dainas bei rusų romansus. Šiltų aplodismentų nusipelnė ir solistas Jonas Bukėnas ir smuikininkas Jokūbas Račiūnas.

Dauguma atlikėjų savo atliekamus kūrinius skyrė vienam visiems brangiam žmogui – Lijai Neugasimovai, pianistei, koncertmeisterei, vokalo mokytojai, rugpjūčio mėn. pažyminčiai savo gimtadienį. Lija daugiau kaip dvi valandas buvo šio koncerto neatskiriama dalimi ir, kaip visuomet, žavėjo susirinkusius savo virtuoziniu grojimu bei koncertmeisterio gebėjimais tampanti lygiaverte partnere koncerto solistams. Maloniu siurprizu susirinkusiems tapo daugeliui koncerto žiūrovų žinomos bei mylimos, tarptautinių konkursų laureatės Juditos Leitaitės muzikinis sveikinimas Lijai Neugasimovai.

Koncerto programoje dalyvavo ir Aleksandro Puškino eilėraščius skaitė jaunoji skaitovė Aleksandra Šumanskaja. Koncertą vedė ir savo kūrybos eiles skaitė asociacijos „New format“ prezidentė, žurnalistė Nina Šesternikova.

Visus atlikėjų pasirodymus žiūrovai palydėjo gausiais plojimais ir šūksniais „bravo“!  

Parengta pagal asociacijos „New format“ prezidentės Ninos Šesternikovos informaciją.