Koncertas „Late Junction“

2017 m. spalio 18 dieną Vilniaus Švč. Trejybės Graikų apeigų katalikų bažnyčioje vyko koncertas „LATE JUNCTIONS“ prieš koncertą renginio dalyviai galėjo susipažinti su  Švč. Trejybės bažnyčia ir bazilijonų vienuolyno istorija.

 

Skaityti plačiau

Vilniaus rampa 2017

Typography

2017 m. spalio 27 d. Tarptautinis vaikų megėjų teatrų festivalis "Vilniaus rampa. Vaikai"

Skaityti plačiau

Svečiuose pas Lietuvos uzbekų draugiją „Pachtakor“

Spalio 15 d. Tautinių bendrijų namų Svetainėje Lietuvos uzbekų draugija „Pachtakor“ sukvietė draugus ir svečius, besidominančius tolimojo Uzbekistano kultūra, papročiais, tradicijomis.

Renginio pradžioje susirinkusieji žiūrėjo video filmą, kuraime buvo pasakojama apie Uzbekistano gamtą, fauną, Aralo ežerą, gyventojus, jų papročius ir t.t. Draugijos „Pachtakor“ pirmininkė Kuisin-oi Zujienė papasakojo apie šiuolaikinio Uzbekistano pasiekimus, šios valstybės siekius saugoti turtingą istorinį-kultūrinį paveldą siekius atgaivinti garsųjį „Šilko kelią“.

Skaityti plačiau

Literatūrinė-muzikinė programa „Saulėtoji sala“

Spalio 14 d. Tautinių bendrijų namuose į koncertą rinkosi poezijos ir autorinės dainos gerbėjai. Savo literatūrinę-muzikinę koncertinę programą „Saulėtoji sala“ pristatė svečiai iš Maskvos: poetė Alina Seriogina ir poetas, autorinių dainų atlikėjas Sergej Leontjev. Kelionės po įvairias šalis, susitikimai su įvairiomis kultūromis, žmonėmis, papročiais ir tradicijomis, ryškūs gamtos vaizdai – visa tai atsispindėjo eilėraščiuose ir dainose, kuriais Alina ir Sergejus džiugino žiūrovus.

 
Skaityti plačiau

Vaikų ir jaunimo festivalis

Typography

2017 m. spalio 19 d. 16.00 val. Tautinių bendrijų namuose vyks tautinių bendrijų vaikų ir jaunimo meno kolektyvų festivalis

Skaityti plačiau

In memoriam Mihai Volontir (1934-2015)

2017 m. spalio 14 d. Tautinių bendrijų namuose vyko renginys, skirtas žymiausiam Moldovos Respublikos aktoriui Mihai Volontir.

Mihai Volontir gimė 1934 m. kovo 9 d., Glinjeni, Rumunijos Karalystė, mirė - 2015 m. rugsėjo 15 d., Kišiniove, Moldovos Respublika. Jis buvo garsiausias Moldovos Respublikos aktorius. 1990-1994 m. buvo išrinktas pirmojo Moldovos Respublikos Parlamento deputatu. Mihai Volontir buvo vienas iš 278 pirmojo Moldovos Respublikos Parlamento delegatų, kurie 1991 m. rugpjūčio 27 d. balsavo dėl Moldovos Respublikos Nepriklausomybės deklaracijos.

 
Skaityti plačiau

Susitikimas su parodos „Įkvėpimas“ dalyviais

Spalio 11 d. Tautinių bendrijų namuose vyko tapybos darbų parodos „Įkvėpimas“ pristatymas visuomenei. Renginį pradėjo šios parodos iniciatorė ir organizatorė dailės studijos „Džiaugsmo planeta“ vadovė Liudmila Komarickaja. Ji pristatė visus parodos dalyvius - savo mokinius: Svetlaną Bogdanavičienę,  Konstantiną Miloserdovą,  Mašą Jakuniną, Kariną Pučniną, Martiną Sakovec, Aliną Baškardiną.

Skaityti plačiau

Svečiuose - kolegos iš Baltarusijos ir Lenkijos

Spalio 10 d. Tautinių bendrijų namuose Gudų kultūros draugijos Lietuvoje nariai susitiko su kolegomis iš Baltarusijos ir Lenkijos. Renginio dalyviams koncertavo baltarusių folkloro grupė „Žemerva“

 

Skaityti plačiau

Klubas „Nadiežda“ kviečia į poezijos spektaklį

Typography

Lietuvos rusų susirinkimo Kauno klubas „Nadiežda“ kviečia į poezijos spektaklį „Tiltai virš okeano“, kuris vyks 2017 m. spalio 22 d. (sekmadienį) Tautinių bendrijų namų Renginių salėje.

Skaityti plačiau

VINCAS KRĖVĖ – DIPLOMATAS, HUMANISTAS, POETAS

Typography

2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13) įvyks vakaras,

skirtas Vinco Krėvės 135-osioms gimimo metinėms ir artėjančiam Nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Skaityti plačiau